Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

9 kwietnia 2022

Interesuje Cię oferta dostawcy przekładni planetarnych? Skieruj się w to miejsce, aby dowiedzieć się więcej.

Coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, a także silników elektrycznych DC wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy cechujące się rewelacyjną solidnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, sprzętu medycznego czy frezarek, a z racji możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%).

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Positec, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]