Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

12 września 2018

Kolczyki kupisz na https://www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najczęściej nabywanych przez panie akcesoriów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Są idealne na każdą sytuację – wyjątkowo huczną i mniej formalną. Przekonajmy się w czym leży tajemnica, że są tak chętnie kupowane oraz gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych rodzajach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, jak również eleganckie. Równie popularne są długie kolczyki, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Mogą być okraszone drogocennymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie ma miejsce w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz sposób ich wykończenia – najbardziej oryginalne uzyskano techniką przyciemniania.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy umiejętnie oczyszczać i na bieżąco usuwać najmniejsze zanieczyszczenia, żeby ciągle wyglądały doskonale. Należy wycierać je codziennie suchą ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne preparaty nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie stosujmy natomiast anachronicznych sposobów pielęgnacji, typu pasta do zębów czy ocet. Takie środki niezwykle niszczą elastyczną powłokę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i kuszące promocje. Poza tym zakupy online to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.