Chcesz gotować jak szef kuchni? Dołącz do warsztatów kulinarnych

21 lipca 2020

Bezkonkurencyjna oferta warsztatów kulinarnych Kraków znajduje się w tym miejscu

Wzięcie udziału w warsztacie kulinarnym to droga do zdobycia dodatkowych umiejętności – opanowanie podstaw gotowania, poznanie właściwych technik produkcyjnych i tajników rozmaitych przepisów. Do kogo kierowana jest usługa? Dlaczego warto skorzystać z warsztatów kulinarnych?

Warsztat kulinarny – poznaj sekrety technik gotowania

Wprawy w gotowaniu nie nabywa się w kilka tygodni – mistrz kulinarny potrzebuje lat, aby zapoznać się z zawiłymi przepisami oraz pogłębiać swoją wiedzę. Jeśli pragniesz naśladować najlepszych, zgłoś się na kursy kulinarne i ucz się od zawodowych kucharzy, którzy opanowali tajniki technik gotowania, a teraz przekazują je mniej doświadczonym adeptom. Propozycja adresowana jest do różnorodnych grup zainteresowanych – zarówno do tych, którzy pragną podnieść posiadane już umiejętności, ja i do pasjonatów, którzy ledwo zaczęli swoją historię z kuchnią. Kursy kulinarne dają duże spektrum tematyczne – można partycypować w zajęciach z kuchni hiszpańskiej, poznawać dania vege, uczyć się smażyć apetyczne steki wołowe, jak również doskonalić receptury deserów, ciast i innych wyrobów cukierniczych.

Pogłębiaj swoje umiejętności kulinarne!

Jak prowadzone są zajęcia? Warsztaty kulinarne składają się z dwóch części – szkolenia praktycznego i teoretycznego. Panel teoretyczny służy wyjaśnieniu podstawowych czynności, natomiast część praktyczna jest w całości dedykowany nauce przyrządzenia konkretnych dań. Kursanci wszelkie potrawy szykują samodzielnie, uczą się również dekorowania dań na talerzu, a wszystko nadzorują specjaliści. Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności kulinarne i częstować swoich znajomych wybornymi potrawami? Jeżeli interesują Cię ciekawe kursy kulinarne koncentrujące się na praktyce, skorzystaj z kursów oferowanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy dysponują szerokie doświadczenie w tym fachu.

Nasz adres:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]