Do kogo kierowana jest oferta szkoły rysunku?

30 maja 2019

Zgłoś się do szkoły rysunku, aby skorzystać ze wskazówek specjalistów

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak nawet osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego duże korzyści. Udowodniono bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie zbawiennie wpływa na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także ważnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których kierowana jest oferta szkół prowadzących naukę rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do rozwijania wyobraźni, wrażliwości i umiejętności manualnych. Mnóstwo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Kraków, Łódź, Gdańsk czy Warszawa. Nie brakuje także kursów kierowanych do początkujących – tych, którzy zwyczajnie uwielbiają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dopasowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą także naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]