Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

4 lutego 2022

Szukasz więcej informacji o kursie gotowania dla dzieci? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci kochają uczestniczyć w kuchni – przystrajać ciastka bądź wybierać i podawać składniki. Chcesz wykorzystać fascynację Twojej pociechy? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czemu warto wysłać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć pociechy w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W czasie warsztatów dzieci nie tylko zdobywają praktyczne umiejętności, ale też kształtują swoją kreatywność oraz uczą się samodzielności. A zarazem wspaniale się bawią. Łączenie ulubionych smaków, nauka smacznych przepisów oraz wybieranie i mieszanie składników – całość powoduje, iż dzieci z zapałem gotują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się również z regułami, jakie obowiązują w kuchni, co bez wątpienia wpływa na ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach mogą również partycypować rodzice, dlatego jest to znakomita sposobność do spędzenia wspólnie popołudnia z potomkiem. Rodzice mogą przypatrywać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a potem skosztować tego, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z profesjonalnym szefem kuchni

Zajęcia organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny. Podczas warsztatów dzieci przyrządzają deser i danie główne. Młodzi uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – przyrządzić pyszny makaron na słodko lub słono, czy też podjąć się pieczenia aromatycznej, przystrojonej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy. W czasie warsztatów grupa przygotowuje także pyszny deser – mus z kruchym ciastem i polewą owocową. Lekcja poprzez udział w zabawie to doskonały sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ulubionych dań daje pociechom sporo szczęścia. Nawet najbardziej krnąbrne dziecko będzie z pasją przykładać się do ozdabiania tortu lub pieczenia smakowitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi zawodowy szef kuchni, który ma wieloletnią praktykę i doskonały kontakt z dziećmi.

Nasz adres:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]