Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

15 maja 2020

Jeżeli interesuje Cię najlepsza oferta kursu rysunku architektonicznego, zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ mnóstwo czynników – głównie fakt, iż są to bardzo interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale także wskazówki zawodowców, które pomogą przygotować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Warszawie lub za granicą). Uczniowie mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]