Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

10 listopada 2020

Potrzebujesz maseczek z atestem? Powinieneś odwiedzić ten adres.

COVID-19, który opanował cały glob, na skroś przeistoczył nasze relacje z innymi ludźmi oraz bieg życia. Zasady dystansu społecznego narzucają konieczność używania określonych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed realnym zagrożeniem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do przychodni czy urzędu, gdzie zazwyczaj przebywamy w większej gromadzie ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia założyć na nos oraz usta maskę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z materiału?

Maseczka z przyłbicą – lekka ale trwała

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maski ochronne są niekomfortowe i mają trudności z oddychaniem w czasie ich używania, powinny zakupić ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Ochrania ona przed zarażeniem wirusem w identycznym stopniu jak maska chirurgiczna, tzn. zakrywa usta i nos, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi plusami są wygoda, solidność oraz dosłownie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z tworzyw, za sprawą których może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdym założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (nawet do 30 razy) w wodzie z mydłem.

Ochronna przyłbica – dla osób pracujących i sportowców

Taką maseczkę wielorazową zaleca się używać każdemu, kto dba o ochronę, jak również wygodę. Osoby powyżej 60 roku życia, mające problemy z oddychaniem, starsze bądź regularnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Młodsi użytkownicy z pewnością docenią także to, że nie zakłóca ona działania FaceID.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]