Jak działa wibroterapia? Opinie o urządzeniach Vitberg

24 stycznia 2019

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na https://portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało albo skupić się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii zalecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, poprawiają krążenie w nogach, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z każdym rokiem, jednak pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, rozsianych na terenie kraju.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]