Miesięczny test urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „Polaku lecz się sam”

20 kwietnia 2019

Dowiedz się więcej o marce Vitberg - uzupełnij swoją wiedzę!

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zaobserwował, że zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego poprawiło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i niwelacji napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy korzystaniu z zestawów masujących marki Vitberg istotna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz to, że jest to produkt polskiego producenta. Osobom rozważającym kupno całego zestawu (lub tylko niektórych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]