Najważniejsze informacje o gabinecie kosmetologii w Kielcach

12 czerwca 2021

Zajrzyj na https://revitae.com.pl, aby uzyskać informacje o gabinecie medycyny estetycznej w Kielcach.

Klinika kosmetologii Re Vitae zlokalizowana jest w Kielcach przy ul. Wojska Polskiego 60. Gabinet przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku od godz. 11 do 19. Oprócz filii w Kielcach posiada również oddział w niedalekim Busku Zdroju.

Zabiegi wykonywane w kliniki kosmetologii Re Vitae

Zespół lekarzy specjalistów Gabinetu Re Vitae przeprowadza rozmaite zabiegi zarówno z obszaru chirurgii estetycznej, jak i ogólnej, a także zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Przeprowadzane są tu mało inwazyjne zabiegi polegające na likwidowaniu zmian na skórze, między innymi włókniaków, kępek żółtych oraz nagniotków wraz z możliwością przesłania tkanek do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej klinika wykonuje m.in. zabiegi lipozy laserowej i liposukcji, a także operacje plastyczne powiek oraz brzucha. W zakresie ginekologii estetycznej w Klinice Re Vitae przeprowadza się m.in. chirurgiczne zmniejszenie średnicy pochwy, korekcję blizn powstałych po nacięciu krocza i leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Medycy tej kliniki medycyny estetycznej zajmują się również flebologią, czyli rozpoznaniem i terapią schorzeń żył, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (usuwania żylaków) i skleroterapii, likwidacji pajączków naczyniowych oraz żylaków odbytu.

W Centrum przeprowadza się także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z wykorzystaniem botoksu (leczenie nadpotliwości, bruksizmu i migreny), zabiegi wypełniające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, lipofilling czy mezoterapia bezigłowa i igłowa. W klinice kosmetologii oferowane są również liczne zabiegi, takie jak peeling chemiczny i węglowy, kriolipoliza oraz mikrodermabrazja.

Nasz adres:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]