Od pomysłu po produkt – historia urządzeń do wibroterapii Vitberg

22 listopada 2018

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i od tego czasu wciąż ulepsza swoje produkty.

Aparaty marki Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Moduły RAM Vitberg+ można stosować podczas rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg założył 52 placówki na terenie Polski, gdzie można przetestować aparat i przekonać się o jego efektywności. Co 4 odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]