Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

25 października 2018

Na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/ uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg czy szyi. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (niezbędnego do pracy całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Zestaw wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]