Pierwsza pomoc – szkolenia

19 listopada 2018

Szkolenia z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się między sobą ceną i metodami nauczania. Z tego powodu lepiej wiedzieć uprzednio, na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Kurs z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie każdy musi umieć grać na skrzypcach lub mówić po włosku, jednak każdy powinien nauczyć się niesienia pomocy innym w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na płeć warto wiedzieć, jak unieruchomić zwichniętą rękę albo jak udrożnić drogi oddechowe. Świadkiem groźnego wypadku możemy być zawsze: w drodze do pracy, na wycieczce, na uczelni. Szczególnie istotne jest, abyw kursie pierwszej pomocy wzięli udział nauczyciele, a także pracownicy korporacyjni.

Ile kosztują szkolenia z pierwszej pomocy?

Cena szkolenia z 1. pomocy jest zależnazależy od jego liczby godzin oraz liczby partcypantów. Im więcej godzin zajęć oraz uczestników, tym koszt na 1 uczestnika jest mniejszy. Jednak, im mniej osób, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Na zniżki możemy liczyć w przypadku zajęć dla kilkudziesięciu osób. Ponadto, w Internecie można znaleźć również szkolenia otwarte – dla bardzo dużych grup. Pozbywamy się obowiązku organizacji szkolenia i zbierania grupy – wystarczy zapisać się na wybrany kurs.