Portal „Słowo Seniora” recenzuje zestaw do wibroterapii marki Vitberg

19 października 2018

Na https://www.slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/ znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Słowo Seniora”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 14 dniach korzystania.

Vitberg – recenzja autora bloga „Słowo Seniora”

Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ jest złożony z modułu bazowego oraz 5 aktywnych modułów dedykowanych: Nogi, Kolana, Szyja, Biodra oraz Metabolizm. W module bazowym można z kolei włączyć trzy programy:
– Nogi – likwidujący rwanie stóp, skurcze łydek czy ociężałość nóg;
– Kręgosłup – używany najczęściej przy bólach grzbietu, zesztywnieniach czy zespołach korzeniowych;
– Relaks – rekomendowany po znacznym wysiłku, jak również łagodzący następstwa stresu, nerwowości i niepokoju.

Drgania rozluźniają mięśnie i wprowadzają w stan odprężenia. Pomaga to nie tylko uśmierzyć ból poszczególnych części ciała, ale także może ułatwić zaśnięcie ludziom cierpiącym na bezsenność. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ służy do stosowania zarówno w specjalistycznych placówkach, jak i w zaciszu domu. Do produktów dołączona jest obszerna instrukcja obsługi, a jakiekolwiek wątpliwości odnośnie ich użytkowania można wyjaśnić dzwoniąc do konsultanta firmy Vitberg.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]