Poznaj proces produkcji urządzeń do wibroterapii i historię firmy Vitberg

19 października 2018

Vitberg. Więcej informacji na youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Dowiedz się jak przebiega produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat zajmuje się produkcją aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata badań w poręcznym zestawie marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie podniesienie jakości życia osób chorujących na rozmaite schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z 6 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dokładać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, by dopasować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do produkcji aparatów firmy Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Poszycie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Do produkcji urządzeń RAM Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn najwyższej jakości. Każdy moduł, jak również jego elementy elektroniczne sterowania, jest ręcznie składany, a następnie indywidualnie testowany przed wysyłką do kupującego.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]