Recenzja urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

16 października 2018

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeżeli zechcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych potrzeb, konieczne będzie zakup modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Kolana. Przy użyciu tych modułów można skutecznie łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, jak również wspomagać odchudzanie.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym domu.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]