Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

5 czerwca 2019

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Wejdź na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy odrętwienie ramion i szyi, uczucie ciężkości w nogach czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w drgania nogi, plecy, biodra, kolana lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]