„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

17 października 2018

Zajrzyj na urodaizdrowie.pl, aby odnaleźć szczegółowe informacje o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesiącu korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować też przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]