Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

10 października 2018

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom.

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: wykrawalnię, szwalnię, dział elektroniki i montownię. Zaprojektowanie urządzenia trwało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddaje się wielu testom. Poszycie urządzenia szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]