Zestaw RAM Vitberg+ – nie tylko dla sportowców

11 listopada 2018

Co powinno się wiedzieć o marce Vitberg?

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie w trakcie ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]