Piękne krajobrazy i wody lecznicze. Krynica-Zdrój

26 lipca 2019

Szukasz najlepszej oferty wypoczynku Krynica? Doskonale trafiłeś! Wejdź na http://wypoczynek-krynica.pl

Krynica Zdrój jest uznawana za jedno z najbardziej lubianych przez polskich turystów miast. Nie powinno to jednak zaskakiwać – miejscowość znana jest z pomagającego w kuracji powietrza i przepięknych widoków. Poza tym dysponuje ogromną bazą noclegową, a doskonała oferta kulturalna sprawia, że przyjeżdżają tu nie tylko goście chcący zadbać o swoje ciała. Jak zatem spędzić wakacje w Krynicy? Jak może wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Leczniczy wypoczynek w Krynicy

Najistotniejszą zaletą Krynicy Zdrój są z pewnością pokłady wód leczniczych, które eksploatowane są w mieście od prawie dwóch stuleci. Właśnie one spowodowały, że Krynica Zdrój stała się znanym w całym kraju miejscem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem doskonałą opcją dla ludzi, którzy zmagają się z chorobami systemu trawiennego i wydalniczego, a także z problemami z krążeniem. W Krynicy wykorzystywanych jest prawie 10 źródeł wody, z których każdy ma trochę inne właściwości.

Wypoczynek w Krynicy – jakie miejsca zobaczyć?

Najistotniejszą atrakcją miasta są z pewnością źródła wody, a niektóre z nich założono jeszcze w dziewiętnastym wieku. Trzeba zobaczyć tutaj także liczne domy z przełomu dziewiętnastego i dwudziestego wieku. Miasto szczyci się również wyciągiem na Górę Parkową, z której dostrzec można zachwycająca panorama miasta. Wypoczynek w Krynicy może być atrakcyjny też dla miłośników kultury – w mieście organizowane są najróżniejsze festiwale, z Festiwalem Gitary oraz operowym na pierwszych miejscach.

Nasz adres:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]