Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

11 marca 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje wyjątkowo rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje, za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne lub odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Przykłady tego typu spraw można bez problemu wymieniać, ale istotne jest to, że zawsze w przypadku powstania szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej nawierzchni. Często podejmujemy też sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe w trakcie wyjazdów wakacyjnych, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z faktycznym stanem hotelu lub kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. O naszą pomoc zwracają się także osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak powikłania przy porodzie lub operacji, leczenie przez stomatologa wbrew zasadom sztuki lekarskiej czy podanie nieodpowiednich leków.

Rola kancelarii radców prawnych w sprawach o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia spraw o odszkodowanie mierzymy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak pobicie, niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza czy wypadek samochodowy, w którym bliska im osoba poniosła śmierć. Zawsze wiąże się to również z długotrwałą traumą, z jaką przychodzą do nas osoby poszkodowane. Naszą powinnością w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może dociekać poszkodowany. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego toku sprawy.