Pracownia Register – projektowanie biuletynów firmowych

4 listopada 2019

Biuletyn firmowy. Kliknij tu, aby skorzystać z umiejętności specjalisty

Dobrze skonstruowany obraz firmy w oczach jej pracowników ma podstawowe znaczenie dla jej dobrego funkcjonowania. Budowanie przyjaznych relacji na linii pracodawca-zatrudnieni skutkuje wzrostem ich lojalności wobec przedsiębiorstwa. Wewnętrzny PR, którego celem jest prowadzenie spójnej i wiarygodnej polityki informacyjnej wobec pracujących, może wykorzystywać różne narzędzia. Należy do nich biuletyn firmowy.

Co to jest biuletyn firmowy

Biuletyn firmowy to magazyn kierowany do osób pracujących w danej organizacji. To świetne narzędzie do kreowania więzi między zatrudnionymi a firmą. Jest to też skuteczna metoda na poprawę wewnętrznego PR. Biuletyny firmowe dają szansę przedsiębiorstwu na cementowanie społeczności pracowników, wzmacniają ich poczucie uczestnictwa w życiu przedsiębiorstwa oraz pełnią funkcję informacyjną.

Dobrze zaprojektowany biuletyn firmowy

Poprawnie zredagowany biuletyn firmowy jest cennym narzędziem w rękach specjalistów od wewnętrznego PR. Istotne jest, aby zawierał treści zredagowane w profesjonalny sposób oraz wyglądał równie dobrze, jak dostępne na rynku prasowym czasopisma. Buduje to pozytywny wizerunek organizacji i daje szansę na prowadzenie polityki informacyjnej w interesujący sposób. Biuletyn firmowy powinno dobrze się czytać i z przyjemnością oglądać, dzięki czemu może on być zajmujący także dla rodzin pracowników i ich pozostałego otoczenia. Buduje to pozytywną atmosferę wokół firmy, która może zaowocować zwiększeniem zaufania i zaangażowania zatrudnionych.

Nasz adres:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]