Profesjonalnie wykonana gazeta firmowa

21 października 2018

Odszukaj profesjonalistów, którzy przygotują gazetę firmową

Strategie reklamowe to ważny aspekt działalności firmy – przez nie można zbudować image marki wśród klientów, a to przy właściwym opracowaniu na pewno przyniesie rezultaty w postaci zwiększonych dochodów. Należy jednak pamiętać, że przedsiębiorstwa mające więcej niż jeden oddział muszą również zadbać o to, co są sądzą o niej pracownicy. Najskuteczniejszą metodą kontaktu z załogą od dawna są gazety firmowe. Warto zatem napisać o nich parę zdań. Czemu są tak chętnie stosowane przez firmy? Co zwykle znajduje się w takich publikacjach? I – co z pewnością będzie najistotniejsze – jakiej agencji powierzyć opracowanie gazety firmowej?

Co znajdziemy w gazecie firmowej?

Powinnością gazety firmowej jest pokazanie zatrudnionym zalet firmy, w której pracują. Dlatego dużo miejsca twórcy poświęcają osiągnięciom firmy oraz pracowników. Gazeta firmowa musi również dostarczać informacji na temat działań przedsiębiorstwa – szczególnie, jeśli pracownicy kolejnych filii się nie poznali. Czytając gazetę firmową, pracownicy muszą również dowiedzieć się o planach rozwoju firmy. Tematyka gazet firmowych, jak nietrudno stwierdzić, może być różna w zależności od specyfiki przedsiębiorstwa, ilości pracowników oraz od przeciętnego wieku zatrudnionych.

Wykonanie gazety firmowej

Skuteczność wizerunkowa gazety firmowej w ogromnej mierze zależna jest od tego, jak ona się prezentuje. Dlatego istotne jest zarówno to, kto opracuje informacje zawarte na jej stronach, lecz również to, jakim grafikom zlecimy jej skład. Osiągniecie oczekiwanych efektów marketingowych bez wątpienia uprości gazeta firmowa złożona przez doświadczoną agencję graficzną. Decydując się na to wyjście nie tylko spowodujemy, iż odbiorcy szybciej wyszukają interesujące ich wiadomości, ale także gazeta będzie wyglądać ciekawiej, przez co sięgnie po nią więcej osób.

Nasz adres:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]