Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

9 marca 2022

Oferta wypraw górskich dla początkujących w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.

Uwielbiasz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem doceniającym bezpieczne i dobrze przygotowane wycieczki pod opieką doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są pasma górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywne spędzanie wolnego czasu i dysponują minimalnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie niezbędna jest świetna kondycja fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Pozwalają przy tym spełnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających specyfikę górskiego krajobrazu, ale też ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]