Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

24 lutego 2020

Zobacz, gdzie zamówić panele dachowe na rąbek, wejdź na www.regamet.pl

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Czemu opłaca się je kupić? Opisujemy blachy na rąbek i sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek – trwałość i piękny wygląd

Blachy na rąbek wspaniale łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, z tej przyczyny zdobywają coraz szersze grono entuzjastów. Pięknie wyglądającą oraz odporną na uszkodzenia blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których niezbędna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o skomplikowanej więźbie. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na plac budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz bez większych komplikacji.
Tego rodzaju pokrycie dachowe jest mocne, niepodatne na korozję oraz świetnie współgra z wieloma stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym).

Blachy na rąbek stojący – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem odporności i wykorzystanej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy i powleczone dodatkową powłoką gwarantująca protekcję przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne czy opady. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych modelach, co umożliwia dopasowanie jej do potrzeb rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blachy na rąbek, warto kupić ten budulec wprost w sklepach budowlanych.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08