Chemia przemysłowa – środki czystości dla domu i przedsiębiorstw

10 kwietnia 2019

Kliknij tu jeśli interesuje Cię środki czystości chemia

Żeby zachować czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne preparaty oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i sprzedawcy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla kogo?

Asortyment profesjonalnej chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm wytwarzających i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o likwidacji specyficznych zabrudzeń, między innymi osadu z tłuszczów, graffiti, kamienia kotłowego bądź wykwitów pleśni.

Zabezpieczenie powierzchni za pomocą chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają również na pielęgnację oraz ochronę powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na wandalizm i destrukcyjne oddziaływanie rozmaitych czynników. Znajdziemy między nimi specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, a także środki do zabezpieczenia stali przed korozją. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]