Czapraki – ochrona dla skóry konia

12 marca 2021

Jeśli potrzebujesz czapraków, powinieneś odwiedzić ten adres.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – zastosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które gwarantują zwierzęciu komfort, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw świetnie chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz kupić najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź uszyte z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, by bardzo dobrze dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również dobrze się prezentują. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]