Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

27 maja 2019

Chcesz nabyć części Citroen Kraków? Wejdź na france-car.com.pl

Citroen jest marką ze stuletnią tradycją, od dziesięcioleci lubiana przez rodzimych kierowców. Jej auta w naszym kraju są cenione z uwagi na szeroką dostępność, przystępną cenę i w szczególności za znaczną ilość warsztatów specjalizujących się w ich naprawie. Największą powodzeniem cieszą się takie modele jak C1, C2, C3, C-Elysse, Jumper, C-Crosser, Saxo, Xsara, Xantia i Nemo. Rzecz jasna, tak jak auta innych marek, nie są one bezawaryjne, więc posiadacze samochodów z francuskiej stajni muszą przygotować się na to, iż prędzej czy później będą zmuszeni nabyć części zamienne.

Części zamienne Citroen, które kupujemy najczęściej

To, które części najczęściej odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione głównie od konkretnego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której powstają inne awarie. W pierwszej kolejności warto na pewno wspomnieć o substancjach chemicznych, które zużywają się na skutek codziennej eksploatacji pojazdu. Są to najczęściej olej silnikowy, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy i czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji. Systematycznych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie wolno ignorować, wymagają również elementy układu hamulcowego: klocki i tarcze.

Jak wygodnie i niedrogo zdobyć części do Citroena?

Najlepszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, częstokroć pochodzące z chińskich fabryk, w wielu przypadkach cechują się niższą jakością, co źle oddziałuje na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego posiadacze aut Citroen w części zamienne powinni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w dystrybucji podzespołów do samochodów francuskich. Jeśli w sąsiedztwie żaden z podobnych nie działa, wszystkie potrzebne elementy można zamówić przez internet.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]