Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

26 stycznia 2023

Więcej o butelkach do piwa w hurcie na superbutelki.pl.

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to też branża, w której bardzo dobrze radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile zachęcą odbiorcę do swojego zdrowego, smakowitego lub unikalnego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zabezpieczona tak, by artykuł dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w szklane butelki i słoiki. Plusem takich opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie to metoda zmniejszenia kosztów

Wiadomym jest, iż oferty od dostawców kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo konfitury, ocet albo smalec na kanapki, będzie zużywać co roku nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek i słoików w hurcie jest zatem dla niego zarówno formą optymalizacji kosztów, bo zamawiając towar w dużych ilościach na ogół można spodziewać się znacznego rabatu od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego dostawcy słoików i butelek. Dzięki temu także dostanie opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajduje się w jej ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do rozlewania wina, piwa czy soków) i słoiki. Transportowane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od wymiarów opakowań – po 800, 1300, a nawet 3200 sztuk danego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać nabyty towar wprost ze składu sprzedającego. Razem z butelkami bądź słoiczkami w hurcie można także kupić większą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]