Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

12 kwietnia 2019

Szukasz kolczyków z cyrkoniami? Wejdź na www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy podarunek dla eleganckiej Polki. Tego rodzaju świecidełka świetnie harmonizują się z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak kupować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wymarzony prezent

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, posiadające wspaniałe właściwości wizualne. Migoczą w słońcu szykownym blaskiem, są fachowo polerowane oraz przezroczyste. Mogą znakomicie imitować szlachetne brylanty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Produkowane są także wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można stworzyć poniższe zabarwienia: szafirowy, czerwony, zielony, orzechowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji urodzin lub na Mikołajki.

Gdzie kupimy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te mieniące się dodatki są mocne i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, a także naszyjników. W jakich sklepach dostaniemy dodatki z cyrkoniami? Szeroki asortyment oferują sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych wariantach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć wyśnioną i stylową biżuterię. Polki często wybierają klasyczne kolczyki, ale także te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.