Nie przepłacaj za rolety okienne

10 września 2019

Brak Ci koncepcji na modne i nowoczesne urządzenie swojego mieszkania? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może zupełnie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą tej przesłony można dodać kolorytu każdemu pomieszczeniu albo nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Specjalista z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc doradzi, jak dokonać trafnych, zakupowych decyzji.

Jakie rolety okienne wybrać?

Jest mnóstwo modeli wewnętrznych rolet okiennych . Można je dzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, które w różnym zakresie przepuszczają światło. Zazwyczaj jest to wygodny w utrzymaniu oraz łatwy do czyszczenia poliester.
Z uwagi na funkcje klasyfikujemy rolety na ścienne oraz okienne. Kolejne zróżnicowanie to stopień zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień i noc typu 100% zaciemnienia lub zebra.
Następna klasyfikacja to rolety na wymiar lub standardowe. Ten pierwszy typ jest zalecany do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z większą liczbą segmentów lub wieloma ozdobnymi elementami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Czy rolety okienne są drogie?

Ze względu na fakt, iż konkurencja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak ciągle rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety możesz kupić w bardzo zachęcających cenach. Regularne ceny są niskie, a do tego dochodzą także akcje specjalne i promocje, kiedy produkt można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić.
Bogata kolorystyka, bezinwazyjny montaż i nowoczesne projekty powodują, że tego rodzaju przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Koszt zakupu w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest nad wyraz atrakcyjny, dlatego nie brak zwolenników takiego pomysłu na aranżację wnętrz.