Pojemne boxy dachowe na dłuższe podróże – bagażniki dachowe

22 czerwca 2023

Jeśli chcesz kupić boxy dachowe, koniecznie wejdź na ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej liczby walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele podstawowe na relingach, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na uszkodzenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Oczywiśćie, typ bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają dużą pojemność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Transport sprzętu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na wymiary nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Nasz adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]