Poznaj zalety i różnorodność nowoczesnych drzwi drewnianych

6 lutego 2020

Jeśli chcesz zamówić nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane, odwiedź tę stronę

Wspaniałym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w klasycznym stylu, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe cechy i wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego wypada wybrać drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to organiczny surowiec, który użyty jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, iż staje się ono bardziej nastrojowe i ciepłe, a należycie pielęgnowany może zachować się w nienaruszonym stanie nawet dziesiątki lat. Obecna technologia pozwala znakomicie łączyć cechy drewna z wymogami współczesnego nabywcy, co owocuje produkcją drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i wysoką ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się dobrą izolacją termiczną i niskim poziomem rozszerzalności – tzn. nie odkształcają się. Opcja pomalowania ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, że tego rodzaju drzwi zauważymy w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach hołdujących stylistyce industrialnej. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z dębu, mahoniu czy sosny, impregnowane lakierami wodnymi, wzory z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz sporo innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale wyglądają przez lata.

Drzwi wewnętrzne drewniane produkowane są też na wymiar

Chcesz zamontować w swoim domu albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub nietypowym formacie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą bezpłatny pomiar, profesjonalne konsultacje, a także opcję zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych życzeń klienta i np. wykończyć je szybami – między innymi szkłem bezpiecznym, fazowanym czy wypukłym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]