Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

9 marca 2021

Znajdź balon do wina.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również perfekcyjna ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]