Przepis na chłodne, ciemne wnętrze? Rolety zaciemniające

15 września 2018

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia lub roleta dzień noc zaciemniająca będzie najwłaściwszym wyborem? Kiedy warto zdecydować się na pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tych produktów jest cały wachlarz, a możliwość kontroli ilości światła nie jest ich jedyną pozytywną właściwością. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających pełne zaciemnienie jest niemożliwe, ale w rolecie dzień noc już nie. Który typ najlepiej zda egzamin w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz podpowiedź.

Atuty rolet wewnętrznych zaciemniających i rolet dzień noc

Pełna możliwość kontroli ilości światła docierającego do pomieszczenia to niezaprzeczalny atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc posiadają szereg zbliżonych mocnych stron i zalet. Pierwsza z nich to możliwość montażu tych rolet zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Mówiąc o montażu – jest on banalnie prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie potrzeba przy nim wiercenia, użycia śrub czy gwoździ. Każdy da sobie radę z samodzielnym założeniem rolety dzień i noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Kilkanaście opcji kolorystycznych w ofercie powoduje, że produkty te będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc dostępne są też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasków tkanin w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą służyć za element dekorujący mieszkanie.

Rolety zaciemniające w Trójmieście, Krakowie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wiele czołowych marek i producentów. Podczas zakupów polecamy wybór polskiej firmy – producenta rolet zaciemniających. Kraków, Warszawa lub Trójmiasto to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Na życzenie klienta istnieje również możliwość spersonalizowania produktu. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowych wymiarów.