Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

15 kwietnia 2019

Jeśli szukasz słojów z kranikiem, odwiedź ten adres

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania kompotów, soków, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]