Wisiorki ze srebra

13 marca 2019

Sprawdź, gdzie kupić wisiorki srebrne

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z kobiet mogą zafundować sobie luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem móc założyć coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo na dekolcie. Wpływa to na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łzy, kwadratu etc), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór istnieje również jeśli mówimy materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]