Wszyscy noszą celebrytki

12 stycznia 2019

Tu zamówisz celebrytkę

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, iż każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek oraz celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują kapitałem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to serduszko, gwiazdka, kółeczko pełne albo z otworem, słonik, żyletka i symbol nieskończoności. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również pasującego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem niepokorności i nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest to, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]