Wyjątkowe kolczyki z koralem

2 czerwca 2020

Chcesz nabyć kolczyki z koralem? Koniecznie odwiedź ten adres

Dlaczego w Twojej szkatule z biżuterią muszą znajdować się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i siłę. W przeszłości, korale wieszało się nad łóżeczkiem niemowląt w celu ochrony przed złą energią. Stosowane były do leczenia chorób gardła, a także do tamowania krwotoków. Według części osób, koral zmniejsza stresy i sprzyja życiu rodzinnemu. Pomaga również przy rozwijaniu zdolności dyplomatycznych. Koral to amulet przypisywany osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i czerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Hiszpanii oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z korali pasują niemal do wszystkiego i nigdy nie są ani za bardzo ozdobne, ani nadmiernie skromne. Taki rodzaj biżuterii można zakładać na co dzień, do casulaowych bluzek i bawełnianych spodni. Idealnie pasują do ludowych stylizacji.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]