Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

15 kwietnia 2019

Jeśli szukasz mat gumowych przemysłowych, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2Ms4tcs

Maty podłogowe mają wiele zastosowań i są używane w przemyśle, służbie zdrowia, gastronomii i innych sektorach rynku. Interesują Cię ergonomiczne i funkcjonalne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – gdzie się je stosuje?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu sektorach – przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w myjniach, warsztatach samochodowych, kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, czyli wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, bakterii i wirusów, a także minimalizują zagrożenie roznoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się na obuwiu różnych smarów. Maty te wchłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki którym podnosi się bezpieczeństwo i komfort zatrudnionych oraz pozostałych osób przebywających wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są pokryte powłoką z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Ponadto profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]