Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

14 czerwca 2019

Szukasz kontenerów stalowych? Skieruj się tutaj

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na odpady – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu wariantów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]