Zalety kolczyków na sztyftach

14 stycznia 2019

Szukasz kolczyków ze sztyftami? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa nie tylko użyty do ich wyrobu kruszec, projekt oraz szlachetne kamienie, ale także typ zapięcia. Na rynku dostępne są najróżniejsze rodzaje zapięć – na przykład długie bigle lub małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla tych Pań, które lubią prostotę oraz komfort, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla ucha. Bardzo ważna okazuje się także różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na wyjątkowe okazje oraz te, które bez problemów można zakładać do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często bardzo eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym pomysłem okażą się z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz eleganckich strojach – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie rozmiary i nieskomplikowany wzór.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do zwykłych kreacji. Do pracy dobrze założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – prezentują się niemal tak korzystnie, co naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które naprawdę dobrze komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną główką.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]