Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

15 marca 2022

Wraz z ożywieniem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci znajdziemy niemal wszystko, nadal wiele produktów należy nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Zalety zakupów u jubilera

Kupno platynowej broszki, naszyjnika bądź pierścionka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. W związku z tym, aby być pewnym, że biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy kupić obrączki ślubne czy też pierścionek, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli natomiast zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za luźny lub zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do właściwego obwodu lub sporządzi nowy. Kolejnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej wskazówki jubilera. Zaprezentuje on popularne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się z okazji urodzin, komunii czy ślubu.

Sklep jubilerski – reperacja zepsutej biżuterii oraz skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią inne usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka bądź zerwał się łańcuszek, jubiler ekspresowo i perfekcyjnie naprawi go w swoim zakładzie. Przerobi również obwód bransoletki, gdy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał inny rozmiar palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku lub zawieszce podziękowania, datę, gratulacje albo inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś oryginalnym podarunkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek bądź zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce posiadamy niekompletną lub zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]