Architekt – Bartłomiej Sitarski

5 lipca 2019

Zgłoś się po poradę do dobrego architekta Kraków - skieruj się tu

Decyzje czekające na nas w pierwszej fazie wznoszenia lokum wpływają na to, czy odpowie na nasze oczekiwania. Dlatego warto dobrze zastanowić się nad wszystkimi aspektami i, jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozmieścić wszystkie pomieszczenia i pomoże przystosować dom do naszych potrzeb. Dlaczego jeszcze powinniśmy zdecydować się na usługi sprawdzonego architekta?

Z architektem łatwiej wybierzesz technologie

Potencjalni właściciele domu mogą mieć trudności z wyborem technologii, w których budynek zostanie będzie wzniesiony. A ta decyzja jest naprawdę ważna, bowiem mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Z tego powodu powinniśmy jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by mieć gwarancję, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Nie możesz wybrać projektu? Zrobi to za ciebie architekt

Dom na tradycyjną modłę lub też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski lub wielokondygnacyjny? Podobnych wątpliwości wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu podobnych problemów doradzi nikt inny, jak architekt. Jest w stanie polecić któryś z gotowych projektów albo zrobić go słuchając naszych uwag.

Porozmawiaj z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Przed rozmową z architektem, dokładnie przemyślmy swoje potrzeby. Warto też na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie mógł doradzić nam najlepsze rozwiązanie – oraz przygotować wszystkie dokumenty działki.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]