Co oferuje polski producent pokryć dachowych?

29 kwietnia 2023

Pokrycie dachowe znajdziesz na https://www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe z blachy powtórnie wypierają z rynku montowane przez dekady standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe. Wiele atutów tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, że są one najlepszą opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla deweloperów.

Blachodachówki – czy warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki królują na rynku budowlanym z wielu przyczyn. Przede wszystkim ważą zdecydowanie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachoweji jednocześnie ułatwia przewóz oraz rozładunek tych modułów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i mniej czasochłonne niż założenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich staranne ustawienie zajmuje na ogół znacznie więcej godzin. Kolejną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do właściwie dowolnej, także niezmiernie wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę da się bez problemu wyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się rewelacyjnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starymi budynkami, głównie dlatego, że mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się też większą szczelnością. Ponadto łatwo je doczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie silnych zabrudzeń np. środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić pokrycia dachowe najwyższej jakości?

Żeby zamówić blachodachówki wysokiej klasy nie musisz szukać daleko. Na rodzimym rynku od 3 dekad działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór blach trapezowych, blachodachówek i paneli dachowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych sklepach firmy, działających na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego. Chlubą firmy REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie rys, jak również korozję. Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny prócz własnych produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (m.in. systemy rynnowe czy włazy dachowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych marek.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08