Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

25 października 2018

Na tej stronie przejrzysz ofertę producenta okien drewnianych Małopolska

Tradycyjne okna drewniane są niebywale wytworne i ponadczasowe. Współgrają z każdą budowlą – od staroświeckich nieruchomości po minimalistyczne wnętrza. Z jakich tworzyw producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co stanowi o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – zainwestuj w okna tworzone z wykorzystaniem innowacyjnych metod

W dzisiejszych czasach okna drewniane są tworzone przy użyciu zaawansowanych technik, dzięki czemu są energooszczędne. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a pielęgnowanie jest szybkie. Okna drewniane zapewniają świetne wrażenia estetyczne, posiadają lśniącą powierzchnię, klasyczne klamki. Mogą być wytworzone zarówno z drewna miejscowego – np. modrzewia, jak i typów egzotycznych (meranti). Ekologiczne tworzywa w połączeniu z współczesnymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak modne w Polsce.

Producent okien drewnianych – wybierz dźwiękochłonność

Producent okien drewnianych przeważnie proponuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia zabezpieczenie przed silnym promieniowaniem słonecznym oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je swobodnej obróbce. Rzecz jasna producent okien drewnianych wytwarza również trwałe drzwi, pasujące do starodawnych budynków lub współczesnych nieruchomości. Drewno sprawdza się przy remontowaniu wnętrz – to element organiczny i absolutnie ekologiczny. Remontując wnętrze warto zatem postawić na szlachetne, wytrzymałe i estetyczne elementy drewniane.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]