Projekty domów drewnianych w Polsce

13 lipca 2022

Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących sporządzania projektów domów drewnianych nowoczesnych, wejdź na barteksitarski.pl.

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowoczesna budowa powoduje, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się bardzo estetycznie, ale są także funkcjonalne. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna nieruchomość

Całoroczne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów, gdyż posiadają one mnóstwo atutów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lekka, a to oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane powstają wyjątkowo szybko, gdyż są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z tynkowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono fanów. To połączenie nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Jednak dzięki innowacyjnym elementom dają komfort taki sam jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – korzystny mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości wyprodukowane z surowca naturalnego, co powoduje, że są energooszczędne. Dzięki zastosowaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie trzeba wykonywać generującej ogromne koszty termomodernizacji. Ważnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można konstruować także w zimie, bo wszystkie prace wykonywane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym ekipom.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]