Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

12 lutego 2020

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, zdobyć cenne informacje na temat członków rodziny, a także pracowników. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi warunków i sposobu pieczy nad małoletnim, zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności małżonka bądź ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, co pozwala na łatwiejsze uzyskanie cennych danych.

Kto zazwyczaj korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Z oferty biur detektywistycznych zwykle korzystają osoby pragnące wykazać niewierność żony lub męża i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka, które padło ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług świadczonych przez profesjonalne biura detektywistyczne powoduje, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które chcą zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które pozwala w szybki i sprawny sposób uzyskać kluczowe dane. Są to m.in. profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają również doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w sądzie.