Dlaczego warto wynająć lokal na 18 urodziny?

18 maja 2023

Lokal na urodziny Kraków - tu sprawdzisz pełną ofertę.

Zazwyczaj z okazji różnych rocznic, imienin czy urodzin nie planujemy żadnych przyjęć ze znajomymi i krewnymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednakże są takie ważne życiowe momenty, których odpowiednie obchodzenie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest bez wątpienia osiągnięcie pełnoletności, a więc tzw. “osiemnastka”.

Zaplanować obiad w mieszkaniu czy znaleźć lokal na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem 18 urodzin dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła spożywać i kupować napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach powszechnych, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych oraz założyć biznes. Jednakże kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla młodzieży najważniejsza jest możliwość wyprawienia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą bywa w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy zabawa w domu będzie się wiele różnić od innych? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego lepszym wyjściem jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Częstokroć kilku przyjaciół postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnej sali, lecz przy tym pozwala na ograniczenie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni wyśmienite dania imprezowe. Chciałbyś się bawić na powietrzu? Wynajmij salę na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w gorące dni można rozłożyć w nim spory namiot i wyprawić zabawę z grillem.

O co jeszcze powinieneś zadbać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Każdy wie, że osiemnastka to impreza, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od napojów alkoholowych. Należy z tego powodu obligatoryjnie zadbać o to, aby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a takich może być wiele wśród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Szałowy wystrój sali również jest niesłychanie ważny, żeby uczestnicy całkiem zanurzyli się w atmosferze imprezy. Zalecamy zatem wybrać salę na urodziny, która zadba o ozdobienie ścian zgodnie z podanych wytycznych oraz dobrze rozstawi stoliki z napojami oraz posiłkami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej doskonale sprawdzi się menu kanapkowe, składające się z niedużych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale też do finansów i zasobności portfela klienta.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]